İnternetten Sofranıza Ege Usulü

internetten sofranıza ege usulu

Hepimiz aslında doğal ürünlerin özlemini çekeriz, eskiden yediğimiz birçok gıdadan artık o tadı alamaz olduk. Özellikle büyükşehirlerde bu durum daha da içler acısı, yediğimiz meyvenin, sebzenin tadı tuzu kalmadı desek yeridir. Bir kısmımız memleketten akrabalar aracılığıyla bir şeyler getirse de herkes için bu da mümkün olmuyor. İşte bu noktada derdimize deva olacak bir siteden bahsedeceğim. Aslında bu da sanki memleketten getirtmekten farksız sayılır, tek farkı telefonla ya da birinden yüz yüze istemek yerine internet sitesine girip sipariş vermek.

Bunu daha önce deneyen büyük markalar olduysa da pek başarılı oldukları söylenemez ama bu sefer durum farklı, Ege Usulü genç bir girişimcinin kurduğu bir aile şirketi… Aslında bir şirket gibi değil de sanki içimizden biri gibi bir komşumuz bir arkadaşımız gibi aile sıcaklığında bir aile şirketi.

ege usülü logo

Site adresi egeusulu.com, logosundan da anlaşılacağı üzere asıl ürünleri kuru incir ama bunun yanı sıra bir sürü farklı ürünleri bulunuyor. Tek cümleyle Ege Usulü: “Doğa aşığı bir emekli öğretmen ve ailesinin, gerçeğe dönüştürdüğü hayalidir.” Sitesinden hikâyesini okumanızı tavsiye ederim.

Ege Usulü’nün birçok ürününü denemiş birisi olarak gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Sosyal medya hesaplarından da Ege Usulü müşterilerinin ne kadar memnun kaldığını görebilirsiniz.

Mesela zeytinyağlı sabunuyla tanıştıktan sonra şampuan ve duş jeli kullanmayı bıraktım. Doğal yapısıyla saçlarıma ve vücuduma çok iyi geliyor. Kuru incirinden bahsetmeye başlasam bu satırlar yetersiz kalır ama kısaca şunu söyleyeyim, daha önce yediğiniz hiçbir kuru incire benzemez. Tadı çok lezzetli, üstelik kendinden ballı bir incir… Zaten Türkiye’deki en iyi incirler Ege Bölgesi’nde yetişirken, Ege Bölgesi’ndeki en iyi incirler de Aydın’da yetişiyor.

alioğullar köyü ege usulü bahçesi
Alioğullar Köyü Yenipazar/Aydın (Ege Usulü Bahçesi)

Kurular kategorisinde İncir, Dut Kurusu, Cennet Elması ve çok yakında eklenecek yeni bir ürün, Gıda kategorisinde Salça, Domates Sosu, Zeytinyağı, Reçeller, Toz Biber, Badem, Tarhana ve Ceviz, Bitkisel kategorisinde Baharatlar, Bitki Çayları ve Bitkisel Yağlar, Kozmetik kategorisinde ise Yöresel Kolonyalar ve Zeytinyağlı Sabun bulunuyor.

ege usulü kuru incir
Ege Usulü Kuru İncir

Ürün yelpazesi ilk kurulduğu günden beri genişlemeye devam ediyor. Bu arada Ege Usülü hizmete başladığından beri iki sene geçti. Bu süre zarfında birçok sipariş verdik hepsinden de hem kendim hem çevremdeki kişiler olmak üzere memnun kaldık. Ürünleri tamamen doğal ve Ege Usülü var oldukça doğal kalmaya devam edeceğini garanti ediyorlar.

Vakit kaybetmeden sipariş verip, kendinizi böyle bir lezzetten mahrum bırakmamanızı tavsiye ederim.

Sipariş için egeusulu.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir